03. 09. Znovuobnovení blogu proběhlo úspěšně.
18. 09. Nastaven nový layout. Uff. Kdo by čekal, že to bude po těch letech až tak moc
náročné. Ale aspoň vím, že jsem to zas až tak úplně nezapomněla :)
20.09. Nastaven nový layout. Jop, o dva dny později. Došlo jen k částečné úpravě barev.

04 / Nezapomínej

24. září 2014 v 12:34 | ~ Marionell |  Hudební orga(ni)smy

I přesto, že si vždycky slibuju jak se to tentokrát změní, jak budu na blogu konečně aktivní tak, jak bych chtěla.. nic se nikdy nezmění. Už je to zase více než týden od mého posledního článku a já jsem sama na sebe nasraná. To jak každý den otevřu prázdný nový článek v administraci blogu, chvilku koukám na tu čistou bílou stránku, na problikávající kurzor, a potom stejně skončím u znuděného prohlížení všeho možného s tím, že na mě cestou třeba vybafne inspirace a já napíšu něco kloudného na blog. Mám dojem, že se tomu říká prokrastinace, ne?
A přitom to vůbec není o tom, že bych neměla nápady na články, ty já mám a mám jich spousty, jenže vždycky přicházejí v tu nejméně vhodnou dobu. Nejlépe třeba v práci. Celý den mi v hlavně poletuje tolik myšlenek, že se nedokážu ani soustředit a jen se těším, až přijdu domů a všechno to ze sebe vysypu na papír. Jenže jakmile projdu domovními dveřmi všechny dobré nápady jsou v tahu. Dokonce i ty špatné. V hlavně prázdno, až vymeteno.


Za malou chvilku bude dvanáct hodin ráno /místního času/, já stále ještě ležím v posteli a snažím se vyventilovat svou frustraci z neschopnosti něco napsat. Díky téhle náladě alespoň nemám problém najít "Píseň, která mě vždy rozesmutní" aneb pokračujeme v hudební výzvě, která se se mnou táhne už více než rok a zdaleka ještě nekončí.

Když přišlo na tohle téma, vzpomněla jsem si hned na několik písniček, které by se hodily. Jednou z nich je Nezapomínej od Tomáše Kluse. Možná to není úplně prvoplánově smutná písnička, která lidi rozpláče, ale já si ji vybrala hlavně proto, že má pro mě jistou sentimentální hodnotu. Její text se silně váže k jedné z mých povídek, které se snad časem objeví i tady na blogu. Ale to bych trochu předbíhala, na příběhy je tohle doupě ještě stále nevyzrálé.


Ale dneska to nebude jen o jedné písničce. Možná to bude vypadat jako hodně muziky na příliš málo textu, ale já si jednoduše neodpustím alespoň nezmínit následující dvě videa, které dokáží splnit dnešní zadání naprosto dokonale. Ani já, jakožto velký fanoušek anime a mangy, jsem samozřejmě nedokázala uniknou před něčím tak velkým, jako je Naruto. Někteří jej stále ještě odsuzují, jiný považují za klasiku a základ. A já jeho příběh miluji.
Následující dvě videa jsou takové moje dvě tajné zbraně, když se chci ponořit do smutné nálady, zalézt si do pelechu a vybrečet trochu soli na polštář. Tím první je Itachi Uchiha Theme with Rain Mode - což je dohromady něco nádherného. Nádherně smutného. A druhé video (protože se Mari jednoduše nedokáže pro nic pořádně rozhodnout) je výběr těch nejlepších písní. Když pominu Itachiho píseň, tou nej je pro mě poslední z videa - Sadness and Sorrow.S přáním krásného a smutného dne.
~ Marionell
 


Komentáře

1 zed zed | Web | 16. července 2015 v 12:13 | Reagovat

Přijetí:

Zeď ti blahopřeje! Tvůj blog se stal oficiální cihlou!

2 WaclawN WaclawN | E-mail | 17. ledna 2017 v 21:23 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na sacramentum.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama