03. 09. Znovuobnovení blogu proběhlo úspěšně.
18. 09. Nastaven nový layout. Uff. Kdo by čekal, že to bude po těch letech až tak moc
náročné. Ale aspoň vím, že jsem to zas až tak úplně nezapomněla :)
20.09. Nastaven nový layout. Jop, o dva dny později. Došlo jen k částečné úpravě barev.

03/ Best Day of My Life

9. září 2014 v 23:05 | ~ Marionell |  Hudební orga(ni)smy

"Ne, vážně se mi nechce věřit, že najít alespoň jednu písničku, která mě dělá šťastnou, je tak ohromně těžké. Konkrétně nad tímhle tématem si totiž lámu hlavu už od chvíle, co jsem se rozhodla dát své malé doupě zpátky do provozu. A že mi to nadělalo pár vrásek na čele. Po dnešním celkem výrazně fyzicky namáhavém pracovním dopoledni jsem se rozhodla zalehnout do pelechu a vymáčknout ze sebe konečně tu záludnou písničku. Pěkně si zapřemýšlet, nachytat inspiraci a najít to něco ono, co mě dělá šťastnou. A když né zrovna vyloženě šťastnou, tak alespoň něco, co mi zpříjemní den. Či vykouzlí úsměv na rtu. Nebo alespoň probudí nějaké pozitivní vibrace! Co sem já krucinál z kamene?!"
/archivní zápisek z 8. září 2014

Popojedem.


Je až neuvěřitelné, jak se člověku může ze dne na den změnit názor. Jen tak, jen díky náladě, dneska až překvapivě pozitivní. Ani nevím čím to je, nohy mě pořád bolej jak čert. Stejně jako posledních pár dní. Vážně nesnáším fungl nové boty. Ještě včera jsem byla v téhle mizerně depresivní náladě, mimo vše ostatní taky díky tomu, že jsem stále nebyla schopna přijít na /alespoň/ jednu písničku, that makes me happy.

No a dneska, světe div se, to konečně přišlo. Cvrnklo mě to do nosa, zrovna jak ty oříšku pro Popelku. V tomhle rozpoložení bych mohla přijít doslova na kvanta písniček, které mi dokážou rozradostnit den a udělat mě šťastnou. Ale jedna z nich přece jen vyčnívá. Je tak nějak na vrcholu a upřímně mi neleze do šišky, jak jsem jen na ni mohla zapomenout. Best Day of My Life od American Authors. Je tak rytmická, je tak pozitivní, je jak dělaná na hopsání do rytmu. Dneska jsem vzala úklid bytu na sebe a víte co? Vůbec mi to nevadilo, ba naopak, bylo to paráda! A tahle pecka mi tady vyhrávala skoro celé odpoledne...


This is gonna be the best day of my life.
My li-i-i-i-i-ive!

A je až neuvěřitelné, jak mi všechno připadá neuvěřitelné..
~ Marionell
 


Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 11. září 2014 v 17:54 | Reagovat

Taky mam tuto pisnicku hrozne rada :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama