03. 09. Znovuobnovení blogu proběhlo úspěšně.
18. 09. Nastaven nový layout. Uff. Kdo by čekal, že to bude po těch letech až tak moc
náročné. Ale aspoň vím, že jsem to zas až tak úplně nezapomněla :)
20.09. Nastaven nový layout. Jop, o dva dny později. Došlo jen k částečné úpravě barev.

Sunrise #1

26. února 2013 v 23:25 | ~ Marionell |  Laye | Přírodní

Včera jsem se jen tak z nudy prohrabávala starými složkami a objevila něco vskutku zajímavého. Mám v tom bordel. Ale příšerný. A to jsem si o sobě vždycky myslela, jaký nejsem pořádný člověk a puntičkář, hlavně co se počítačových souborů týče. Měla jsem v tom systém, perfektní systém. A vždycky precizně uklizenou plochu. Nevím, jestli to bylo jen mou náladou, otřesnou leností nebo nějakým vnitřním morem v posledních dnech (měsících), ale z mého milovaného systému je najednou chaos.

A tak jsem vesele celý den uklízela, až jsem se dohrabala ke složce nějakých grafických výtvorů, které musely pamatovat snad už Metuzalém. Vážně mi to přijde jako neskutečně dlouhá doba, co jsem měla svůj poslední blog. Jmenoval se Calidora a já si tenkrát říkala Yokarai. No a ještě předtím to byla Tenami. Jména jsem bohužel měnila docela často a s nimi většinou i blogové doupě, ale myslím, že touhle fází si prošla většina začínajících blogerů.


Následující layoutek, který vám ukážu, pochází právě z jednoho ze zmiňovaných doupátek. Pamatuju si, že jsem se s ním tenkrát hodně natrápila. Nastavování menu byl pro mě doslova horor, ale na konci jsem na své dílo byla patřičné hrdá. Což mi teď připadá trochu srandovní. Dochoval se mi bohužel jen SCREENSHOT, takže vidět můžete maximálně záhlaví, ono hororové menu, kousek článku a všudypřítomnou reklamu. Ono zbytek stejně ani není (nebyl) nijak zajímavý. Se zápatím nebo ukončováním menu jsem se tenkrát zrovna moc netrápila.

Jenže něco se mi na té stařešině přece jenom líbilo, tak jsem se pokusila o menší renovaci. Změna se dotkla trochu barviček a trochu víc toho zpropadeného menu, které se mi nijak extra nelíbí, ale budiž. Třeba to někoho pohltí.


K layoutku jsou zase dva avatary, pak ikonky do komentářů - ty mám z Iconarchive - a menu výjimečně neobsahuje žádné popisky, jednoduše proto, že se mi nechtělo patlat s ohýbáním písma. A nádherná fotka ze záhlaví Sun on Fire je od Ricarda Silvy. Taky mám rozpracovanou ještě jednu variantu layoutu, ale tu si nechám až na zítra... až na někdy jindy.

Před stáhnutím prosím čtěte PRAVIDLA UŽÍVÁNÍ. Děkuji :)

~ M.
 


Komentáře

1 MAKY.OREL MAKY.OREL | E-mail | Web | 15. června 2013 v 13:33 | Reagovat

Jsem sem ráčila hrdinně proklikat přes zkušební blog, abych mohla říct: "Konečně někdo, kdo umí udělat design, ze kterýho mě nešlehne." Dobrá práce ty! :-D Jdu hledat (doufám, že najdu) a čorovat ikonku do oblíbených, sem se ještě podívám... :)

2 Blanch Blanch | Web | 24. března 2014 v 11:45 | Reagovat

Velká škoda, že už nejsi aktivní. Narazila jsem na tebe teprve dnes, bohužel opožděně, a docela mě to mrzí, máš velmi příjemný čistý a vybroušený styl a tvoje práce se mi dost líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama