03. 09. Znovuobnovení blogu proběhlo úspěšně.
18. 09. Nastaven nový layout. Uff. Kdo by čekal, že to bude po těch letech až tak moc
náročné. Ale aspoň vím, že jsem to zas až tak úplně nezapomněla :)
20.09. Nastaven nový layout. Jop, o dva dny později. Došlo jen k částečné úpravě barev.

PROHLÁŠENÍ

18. února 2013 v 1:17 | ~ Marionell

Veškeré layouty zde na blogu jsou určeny výhradně pro blog.cz


PRAVIDLA:

1. Nevydávejte mé layouty nebo jejich části za své. Dá poměrně dost práce nějaký ten layoutek vytvořit a i když to dělám ráda a hlavně pro Vás, tak by mě moc mrzelo, kdybyste to nerespektovali a mou grafiku jen bezmyšlenkovitě kopírovali.
Pokud se Vám ale něco zalíbí natolik, že byste na mě a mou tvorbu chtěli odkázat na svém blogu, budu samozřejmě jen a jen ráda :)

2. Nepoužívejte jednotlivé části laye samostatně, ani lay nijak zásadně neupravujte. Což ovšem neplatí např. pro různé popisky do menu a jiné maličkosti, které jsou v PSD formátu obsaženy u každého layoutu.

3. U vzhledu vždy ponechejte credits - odkaz na autora layoutu a jeho blog, případně další odkazy na autory/zdroje obrázků použitých ve vzhledu. A to buď v zápatí, nebo ve volitelném menu boxu formou klikací ikonky.


JAK STAHOVAT:

► Všechny layouty jsou zde volně ke stažení. U každého náhledu je i odkaz na stáhnutí, který Vás přesměruje na Ulož.to, odkud si layoutek stáhnete do svého počítače ve formátu .rar

► Zararovaný soubor obsahuje vždy "Náhled" a dvě složky "Layout" a "Nastavení".

► Ve složce Layout naleznete všechny potřebné obrázky ve formátu .png, které si nahrajete do své galerie v administraci blogu.

Zároveň složka obsahuje ještě složku "Popisky do menu", kde najdete všechny mnou vytvořené příklady popisků, soubor na úpravu popisků ve formátu .psd a taky typ písma, které jsem na popisek použila.
Ještě předtím, než spustíte PS a začnete tvořit své vlastní popisky, doporučuji vložit soubor s písmem do složky ve vašem počítači. (Start > Ovládací panely > Písma > a zde vložíte soubor)

► Ve složce nastavení pak naleznete jednotlivé soubory (obrázky) přehledně očíslované podle blogového nastavení tak, jak jdou za sebou. Každý obrázek si postupně důkladně prohlédnete a vše nastavíte na svém blogu přesně tak, jak vidíte na obrázku. Věnujte tomu nějaký ten čas, jeďte přesně krok po kroku a nic nevynechávejte. Jedině tak bude vzhled vypadat tak, jak by vypadat měl.

(01 Stránka, 02 Menu, 03 Položky menu, 04 Volitelný box v menu, 05 Záhlaví, 06 Logo, 07 Motto, 08 Drobečková navigace, 09 Volitelný horní box, 10 Volitelný dolní box, 11 Zápatí, 12 Komentáře)

► Jestli jste pracovali správně - vypadá Váš blog stejně jako v náhledu.


A pokud byste si s něčím nevěděli rady, nebojte se zeptat. Líná pusa je totiž holé neštěstí. V případě, že byste tápali v nastavování layoutku, stačí napsat a já Vám poradím. V případě nejvyšší nutnosti jsem i ochotná Vám layoutek osobně na blog nastavit. Ale nebojte, zas taková věda to není :)

~ M.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama