03. 09. Znovuobnovení blogu proběhlo úspěšně.
18. 09. Nastaven nový layout. Uff. Kdo by čekal, že to bude po těch letech až tak moc
náročné. Ale aspoň vím, že jsem to zas až tak úplně nezapomněla :)
20.09. Nastaven nový layout. Jop, o dva dny později. Došlo jen k částečné úpravě barev.

Light & Ryuzaki

18. února 2013 v 14:41 | ~ Marionell |  Laye | Anime - Manga

Už je to pěkná řádka měsíců, co jsem se naposledy pokoušela zpatlat nějaký layout. A protože teď mám spoustu volného času, dokonce víc než bych chtěla, tak jsem se odhodlala zjistit, jestli to vůbec ještě umím. Sice jsem nad tím strávila doslova desítky hodin - hrála jsem si s tím snad už od úterka - ale ta práce za to stála.


Na první pohled vypadá asi celkem jednoduše. Né že by mi to vadilo, sama mám právě ty jednoduché, čisté a přehledné layoutky nejraději. A jak se říká, krása se ukrývá hlavně v detailech a právě toho se já snažím držet. Tak mi nezbývá než doufat, že se mi to aspoň trochu podařilo :)Jinak lay na motivy nějakého anime jsem dělala poprvé. Což je trochu zvláštní, vzhledem k tomu že jsem milovníkem anime už nějaký ten pátek. A jako pokusné králíčky jsem si vybrala Lighta a L z Death Note, kteří spolu tvoří nádherný úchylácký páreček.
A upřímně doufám, že se layoutek někdy zalíbí nějakému slashem posedlému pisálkovi, protože právě na takovém typu blogu si svoje děťátko nadšeně představuju. Nemusím snad ani zmiňovat jak ráda bych si tam něco početla ^.^

Co se týče samotného laye.. jsou k němu dva avatárky, nějaké ty blbinky do menu a popisky, které si samozřejmě můžete přepsat dle potřeby. Kdyby k němu chtěl někdo dodělat po sléze i ikonku, není problém, stačí se ozvat.
Obrázky jsem vydolovala někde z útrob svého počítače, takže mi u nich bohužel chybí zdroj. Dlouho jsem se snažila nějaký najít, ale marně, natož se dopátrat autora. Kdybyste někdo věděl odkud (nebo spíše od koho) obrázky pocházejí, budu strašně moc ráda. Takhle jako zdroj obrázků můžu napsat tak akorát strýčka googla - a to se mi nelíbí.

A pokud byste na layoutek měli zálusk, přečtěte si prosím nejprve PRAVIDLA UŽÍVÁNÍ. Děkuji :)

~ M.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama