03. 09. Znovuobnovení blogu proběhlo úspěšně.
18. 09. Nastaven nový layout. Uff. Kdo by čekal, že to bude po těch letech až tak moc
náročné. Ale aspoň vím, že jsem to zas až tak úplně nezapomněla :)
20.09. Nastaven nový layout. Jop, o dva dny později. Došlo jen k částečné úpravě barev.

Bývalé vzhledy blogu

13. února 2013 v 20:44 | ~ Marionell

Zde můžete vidět přehled všech minulých a současných vzhledů mého malého doupěte.
Kliknutím na obrázek se dostanete k náhledu vzhledu.


Předchozí vzhled tady vydržel pouze dva dny a vytřídal ho jeho starší bráška - čtvrtý a o poznání vylepšený layout. Nějak jsem se nedokázala smířit s tím, že byl layoutek až tak moc podobný mé inspiraci, a tak jsem se rozhodla to trochu překopat k obrazu svému. Takže jsem se opět vrátila k šedým barvám a do záhlaví šoupla taky trochu černé, aby to všechno nebylo takové celé rozjuchané. Já jsem momentálně spokojená - layoutek tady na pár měsíců zůstane viset :)

Září 2014 - ?


V pořadí třetí layoutek jsem vytvořila na počest znovuzrození blogového doupěte. Chtěla jsem se pokusit odpoutat se od klasické šedé barvy a dát blogu trochu veselejší a jarní vzezření, když už nám začal ten depresivní podzim.
I když se přiznám, že původně jsem layout vytvářela jen jako pokusného králíčka, abych si otestovala, jestli to s Photoshopem ještě umím. Inspirace » konkrétním webem « je si myslím víc než zřejmá. Ale na konci snažení jsem byla s výtvorem natolik spokojená, že jsem se ho rozhodla šoupnout na blog. No a tak ho tady máte.

Září 2014


Druhý layout přinesl změnu hlavně v záhlaví, ve kterém se poprvé objevili tři hlavní zákony mého malého doupěte a jedna z mých kreseb. Jinak taky zmizela většina odkazů z horního menu, s čímž souviselo i smazání většiny mých starých článků. Co naplat.
Vzhled vydržel na blogu úctyhodných 19 měsíců, a to samozřejmě jen díky mé pozdější dlouhodobé neaktivitě. Jednak jsem podlehla blogovému vyhoření, a dvak jsem se v květnu 2013 odstěhovala pryč z rodné hroudy a doupě upadlo v zapomnění.

Únor 2013 - Srpen 2014


První layout mého blogového doupátka, a zároveň taky první vzhled, u kterého jsem se snažila hlavně o jednoduchost, čistotu a nepřeplácanost. Což znamená hlavně šedé pozadí i okraje stránky a nějaké ty barevnější somariny okolo.
Bohužel se mi nedochoval žádný screenshot přímo z blogu, tak si můžete prohlédnout jen čistý layoutek přímo z výrobny a komplet bez textu. Škoda no.

Leden 2012 - Leden 2013

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama