03. 09. Znovuobnovení blogu proběhlo úspěšně.
18. 09. Nastaven nový layout. Uff. Kdo by čekal, že to bude po těch letech až tak moc
náročné. Ale aspoň vím, že jsem to zas až tak úplně nezapomněla :)
20.09. Nastaven nový layout. Jop, o dva dny později. Došlo jen k částečné úpravě barev.

01/ Sweet Home Alabama

14. února 2013 v 2:57 | ~ Marionell |  Hudební orga(ni)smy

Pár hodin po půlnoci. V domě je tma a neskutečné ticho. Jen pes mi občas tiše vyštěkne ze spaní a zaškube pacičkama. Určitě zas ve snech běhá někde po lukách, to se pozná..
A já konečně vyšpekulovala, která že to písnička by mohla být mojí number one. Nebo alespoň jednou z těch nejoblíbenějších. Protože vybrat tu úplně nejoblíbenější je zhola nemožné.. Jednou je to Hurt Johnnyho Cashe, pak zase The All-American Rejects a jejich Gives You Hell (protože ten klip jednoduše nejde nezbožňovat), jindy mě dostanou staří dobří Beatles s And I Love Her. Všechno to ale záleží na tom, jak dobře se vyspím, zdali se mi podaří ráno najít ty správné ponožky nebo jestli venku náhodou neprší. Mám ráda hromadu písniček a každá z nich je u mě čas od času tou nej.


Ale když mám vybrat pouze jednu, tak je to Sweet Home Alabama od Lynyrd Skynyrd. Protože se mi ještě nestalo, že bych ji v přehrávači záměrně přeskočila. Protože mi připomíná spoustu hezkých věcí a vždycky mi dokáže spravit náladu. Protože má takovou zvláštní energii, která člověka nutí hopsat a pobrukovat si její melodii celý den. Protože u ní nelze nemyslet na Forresta. Protože Lynyrd Skynyrd je tak stupidní název kapely, až se vám to nesmazatelně vryje do paměti. Protože nezáleží na tom jak se vyspím. Protože mě za ta dlouhá léta ještě neomrzela. Protože...


Byla můj úplně nejvíc nejlepší přítel. Můj jediný přítel.
~ Forrest Gump ~

A protože je to jediná písnička na budíček, při které netoužím fláknout s tím krámem o zem.
~ M.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama